Sarbatoarea Salcamului

Primaria Corbu va invita la ziua comunei – „Sarbatoarea Salcamului” – ce se va desfasura Sambata 31 Mai 2014, in Parcul Cismea din Corbu de Sus, intre orele 13-22.

V-am pregatit un program pentru toate gusturile, la spectacol fiind invitati atat copii, artisti locali, dobrogeni, dar si vedete nationale.

Petrica Matu Stoian, Niculina Stoican, Sonny Flame, Vivi Petcu, Laurentiu Vlad, Trupa de umor Dementialii, sunt doar cateva nume de artisti ce vor fi prezenti pe scena sarbatorii.

Mici, bere, racoritoare, dulciuri, vata de zahar, jucarii si multe alte produse pot fi cumparate de la comerciantii prezenti la manifestare.

Va punem la dispozitie spatiu amenajat pentru gratar, picnic, daca veti dori sa veniti cu gratarul propriu, cu patura, umbrela, pentru ca sederea sa va fie cat mai placuta.

Copiii sunt asteptati intre orele 11.30-13.30 pentru a lua parte la jocurile pregatite special pentru ei, animatie, pictura pe fata, baloane si multe surprize.

Va asteptam cu drag!

ZIUA-SALCAMULUI-AFIS