LICITATIE

Consiliul Local al Comunei Corbu organizeaza in data de 20.03.2015, ora 10.00, la sediul din Str. Principala Nr. 38, licitatie publica deschisa in vederea concesionarii urmatoarelor suprafete de terenuri intravilane ce fac parte din domeniul privat al comunei Corbu, in scopul edificarii de locuinte.

Achizitionarea caietului de sarcini si a instructiunilor privind organizarea si desfasurarea procedurilor de concesionare se face la sediul Primariei Corbu, din Str. Principala, Nr. 38, Corbu.

Garantia de participare la licitatie este de 200 lei.

Taxa de participare la licitatie este de 150 lei.

Inscrierea si depunerea documentelor de participare se vor depune la Compartimentul Urbanism si Amenajarea Teritoriului, incepand cu data publicarii anuntului, iar data limita de depunere a documentelor este de 19.03.2015, ora 16.30.

Informatii suplimentare se pot obtine de la biroul Urbanism, sau la nr. de telefon 0241 765 100.

Loturile, suprafetele si pozitia se regasesc in documentele atasate.