Anunt dezbatere PUZ „REALIZARE COMPLEX TURISTIC SI NAUTIC”

ANUNT PUBLIC

Consiliul Local al Comunei Corbu  , judetul Constanta  anunta publicul interesat ca in data de 26.08.2013, ora 14:00, la sediul Primariei Comunei Corbu, Str. Principala, nr. 38, Jud. Constanta, in prezenta d-nei Papazicu Zoe-Eleonora – Inspector Compartiment Urbanism si a reprezentantilor investitorului  va avea loc dezbaterea publica privind  documentatia ce sta la baza elaborarii P.U.Z :

ÎNTOCMIRE PLAN URBANISTIC ZONAL – REALIZARE COMPLEX TURISTIC ŞI NAUTIC”, localitatea Corbu, comuna Corbu, jud. Constanta, avand ca obiect o suprafaţă de 10.000 mp situat pe str. Cocorilor, nr. 1 (fosta parcela A525).

Beneficiarul proiectului este Primăria comunei Corbu, cu sediul în localitatea Corbu, str. Principală. Nr. 38, com. Corbu, jud. Constanţa, tel. 0241/765100.

In cadrul acestei dezbateri, se vor discuta propunerile PUZ, cei prezenti putand formula opinii, propuneri, al caror continut va fi de asemenea dezbatut.

Întocmit,
Zoe – Eleonora PAPAZICU